#10 Realizacja – Karolina w sesji wizerunkowej

Dobre pierwsze wrażenie na portalu społecznościowym lub w głowie osoby rekrutującej po zobaczeniu Twojego CV? To proste z portretem biznesowym.

Ostatnio dowiedziałam się o istnieniu złotej dwudziestki w kontaktach międzyludzkich. Owa złota dwudziestka związana jest z pierwszym wrażeniem, bo liczy się: pierwsze 20 sekund, pierwsze 20 kroków, pierwsze 20 słów i 20 cm… uśmiechu!

Bardzo do serca wzięłam sobie ostatnią pozycję z wyliczanki. Bo uśmiech jest ważny – ociepla wizerunek, a ten wyjątkowo biały świadczy o pewności siebie, dbałości o detale. Nie bez powodu koncerny farmaceutyczne zatrudniają przedstawicieli ze śnieżnobiałym uśmiechem, który jest gwarantem schludności, a może nawet sterylności. Dlatego w portretach biznesowych mojego autorstwa szczególnie dbam o to, żeby pojawiały się uśmiechy.

Zabiegam również o to, żeby portret wizerunkowy załatwiał jak najlepiej wszystkie zasady złotej dwudziestki również wtedy, gdy osoba z HR przegląda Twoje CV lub ofertę Twojej firmy, wtedy gdy fizycznie Cię przy tym nie ma. Karolina, która skorzystała z usług Fotografii dla Biznesu, znalazła mnie poprzez, jej zdaniem, moje dobre profilowe foto na Facebooku, podczas gdy komentowałam jeden z artykułów. Zainteresowało ją, kto wykonał takie zdjęcie. Szybko zrozumiała, że to autoportret, a ja pomagam ludziom stworzyć równie ciekawe fotograficzne wizytówki.

fotografia_biznesowa_korporacyjna_warszawa_portrety_wizerunkowe_grójec_fotografia_grójec_business_photography (3)

fotografia_biznesowa_korporacyjna_warszawa_portrety_wizerunkowe_grójec_fotografia_grójec_business_photography (1)

fotografia_biznesowa_korporacyjna_warszawa_portrety_wizerunkowe_grójec_fotografia_grójec_business_photography (5) fotografia_biznesowa_korporacyjna_warszawa_portrety_wizerunkowe_grójec_fotografia_grójec_business_photography (4)  fotografia_biznesowa_korporacyjna_warszawa_portrety_wizerunkowe_grójec_fotografia_grójec_business_photography (2)

Modelka: Karolina Krawczyk

Posted in Blog and tagged , , , , , , , , , , , , , , , .