#21 Realizacja – Sylwia w sesji wizerunkowej

Sylwia to 26-letnia pani doktor, pracująca głównie w zakresie medycyny estetycznej, jednak mówi, że bycie sobą to jej praca na cały etat i nie wyobraża sobie być jak statystyczny Kowalski. Docelowo zajmuje się również coachingiem, który ma za zadanie zmieniać ludzkie życie na lepsze – stąd pomysł na bloga www.jakzycpelniazycia.pl. Chociaż strona jest jeszcze w powijakach, myślę, że warto czekać na jej rozwój, ponieważ Sylwia ma w sobie bardzo dużo pozytywnej energii do życia i samorozwoju. Jej jednym z pierwszych i słusznych kroków, było wykonanie mini sesji wizerunkowej.

W związku z mało sprzyjającą aurą za oknami, obecnie proponuję moim klientom wizerunkową sesję studyjną we własnym studio. Aby zdjęcia nie były sztampowe i idące z duchem czasu, proponuję bardzo miękkie oświetlenie sylwetki, nieco żywszą kolorystykę ubrań oraz, tak jak w przypadku Sylwii, własnoręcznie zrobione zeszyty! Nie ma przeciwwskazań, aby było to jakiekolwiek inne akcesorium.

fotografia_biznosowa_warszawa_zdjecie_do_cv_business_portrait_warsaw_sesja_wizerunkowa_portret_kobiecy-1 fotografia_biznosowa_warszawa_zdjecie_do_cv_business_portrait_warsaw_sesja_wizerunkowa_portret_kobiecy-2 fotografia_biznosowa_warszawa_zdjecie_do_cv_business_portrait_warsaw_sesja_wizerunkowa_portret_kobiecy-3 fotografia_biznosowa_warszawa_zdjecie_do_cv_business_portrait_warsaw_sesja_wizerunkowa_portret_kobiecy-4

fotografia_biznosowa_warszawa_zdjecie_do_cv_business_portrait_warsaw_sesja_wizerunkowa_portret_kobiecy-6

Posted in Blog and tagged , , , , , , .