Często zadawane pytania

W przypadku dodatkowych pytań związanych z ofertą lub blogiem, proszę o skorzystanie z formularza kontaktowego na dole strony - chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

Ile zdjęć otrzymuję i jak długo czeka się na efekt końcowy?

Liczba zdjęć finalnych oraz czas realizacji zamówienia zależy od wcześniejszych ustaleń. Zwyczajowym minimum, co do czasu oczekiwania jest 7 dni roboczych, wyjątkiem są zdjęcia w ofercie Zdjęć Ekspresowych i wtedy czas oczekiwania wynosi 60 minut.

Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Należy zadbać o fryzurę, makijaż, paznokcie i strój. Współpracuję z wizażystami i fryzjerami, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby takich profesjonalistów zaangażować w produkcję. Ponadto warto podpatrzeć w Internecie ujęcia, jakie nas interesują i spróbować przećwiczyć je przed lustrem, co ułatwia pracę podczas sesji.

Gdzie znajdę informacje o cenach i co ostatecznie na nią wpływa?

Ceny usług ustalane są indywidualnie ze względu na rodzaj przedsięwzięcia, liczbę fotografowanych osób, miejsce planu zdjęciowego, liczbę godzin lub dni zdjęciowych, liczbę ujęć końcowych, czas na postprodukcję, czy uczestnictwo makijażysty bądź fryzjera. Ceny warsztatów fotograficznych podane są w zakładce dotyczącej tej oferty.

Jaka jest forma rozliczenia?

Pobieram zaliczkę w wysokości 50% kosztu zamówienia. Transakcje dokonywane mogą być przelewem lub gotówką. Wystawiam faktury VAT.