O firmie

Nazywam się Agata Matulka i witam Cię na stronie internetowej założonej przeze mnie firmy, która jest odzwierciedleniem mojej wieloletniej pasji, jaką jest fotografia. Ukończyłam studium dzienne w Akademii Fotografii w Warszawie, a od tego roku zaczynam studiować dziennikarstwo ze specjalnością fotograficzną na Uniwersytecie Warszawskim. Moimi hobby są też grafika komputerowa i wizaż.

"Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy.” - Stuart Henderson

Marka Fotografia dla Biznesu powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie na wysokiej jakości fotografię marketingowo-biznesową dla przedsiębiorców, która wspomoże reklamę firmy, usługi lub produktu. Cenię potencjał światła zastanego i zaawansowanej optyki obiektywów, dlatego ograniczam wykonywanie zleceń w studiu, gdyż warunki zdjęciowe stają się wtedy nienaturalne i sztampowe. Wytworzone materiały fotograficzne w rezultacie mają służyć pomnażaniu kapitału oraz kształtowaniu dobrych stosunków przedsiębiorców z klientami.

Użyj Fotografii dla Biznesu do promowania swojej firmy:

  • jako materiał reklamowy drukowany (ulotka, broszura, baner)
  • na stronie internetowej do prezentacji Twojego produktu i usługi
  • na portalach społecznościowych i zawodowych (Goldenline, Linkedin)
  • do publikacji prasowych
  • w swoim CV lub portfolio
  • jako narzędzia do uwiecznienia ważnych momentów Twojego przedsiębiorstwa

Wraz z usługami, dołączam bloga, dzięki któremu podzielę się moją wiedzą, doświadczeniem, ciekawostkami i poradami z zakresu fotografii, kultury i sztuki. Wprawa w robieniu poprawnych technicznie zdjęć to umiejętność istotnie ważna w dzisiejszym, zdominowanym przez obraz, świecie. Uważam, że techniki fotograficzne nie powinny być żadną tajemnicą, dlatego na start przekazuję również autorskiego ebooka, którego można otrzymać po zapisaniu się do newslettera w nagłówku strony.

Mocne strony Fotografii dla Biznesu

Gwarancja jakości

Pracuję na zaawansowanym sprzęcie cyfrowym Canon. Zdjęcia retuszowane są za pomocą tableta graficznego firmy Wacom w najlepszym programie do postprodukcji zdjęć – Adobe Photoshop. Sprzęt jest skalibrowany pod kątem kolorów, aby były one zawsze wiarygodne i jak najbardziej zgodne z rzeczywistością.

Wykształcenie

Dzięki niemu dysponuję kierunkową wiedzą techniczną na temat fotografii i jej postprodukcji. Skupiam w ręku rozbudowany warsztat umożliwiający realizację różnorodnych sesji zdjęciowych.

Zdalna praca

Dbam o Twój cenny czas. Wyślij produkty, a wykonam zdjęcia i udostępnię je na naszym serwerze, abyś mógł je pobrać w dogodnej dla siebie chwili przez 24 godziny na dobę.

Młodość i kreatywność

Mam świeże spojrzenie, szukam inspiracji i innowacyjnych rozwiązań. Każde zlecenie jest możliwością rozwoju bez powielania schematów.

Kopie zapasowe

Tworzę kopie zapasowe na dyskach i utrzymuję je nieodpłatnie przez okres 12 miesięcy.

Faktury VAT

Nasi klienci to przedsiębiorcy, dlatego wystawiam faktury VAT.